sobota, 22 grudnia 2012

Warsztaty z dziećmi w Dolinie Baliem - wprowadzenie

Wraz z tym wpisem rozpoczynam prezentację efektów warsztatów, które prowadziłem z dziećmi w dwóch miejscach w Dolinie Baliem. Jedno w szkole w okolicy Wameny, drugie w Pyramide. Nie mogłem zająć się tym wcześniej, ponieważ pracowałem nad katalogami i konferencją artystyczno - naukową w związku z zakończeniem projektu "preMedytacje".
Wszystkie rysunki dzieci oraz fotografie autorów mam skatalogowane i materiał ten będę chciał zamieścić w publikacji w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i indonezyjskiej. Spróbuję zainteresować tym tematem psychologów zajmujących się twórczością dzieci oraz antropologów kultury. Wysłałem materiały na portal wspieramkulture.pl poprzez który może uda mi się zdobyć środki finansowe. Czy materiał zostanie tam zamieszczony, dowiem się za kilka dni, po świętach.
W najbliższym czasie rozpocznę przesyłanie zdjęć poszczególnych prac i ich autorów. Na razie małe wprowadzenie fotograficzne.
Życzę wszystkim Wesołych Świąt i szczęścia w Nowym Roku!


2 komentarze:

  1. Będzie miło coś poczytać i obejrzeć po dłuższej przerwie. Widzę, że dzieci na całym świecie rysują to samo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wielkie dzięki za wsparcie TRZYNASTKO! Serdecznie pozdrawiam! Wciąż brakuje mi czasu na uzupełnianie bloga, ale lada dzień opublikuję rysunki dzieci. Serdecznie pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń